What yould you do if you were a gun?

...a po nás potopa.

26. prosince 2009 v 14:15 |  Naslepo
televize je zlo - vánoce and all that crap - čeština

Televize je zlo. Říkám to už roky, ale včera, když jsem byl svědkem toho, jak se při návštěvě u babičky pustí televize a všichni se svorně koukaj na připitomělou Hodinu zpěvu (no pardón, to že ta muzika by není nic extra by se dalo zkousnout, každýmu podle jeho gusta, ale ty texty, hergot, kdo to kdy viděl, absolutní rýmy? Takovýhle šílenosti nemá v písničkách snad ani Landa...), opravdu mě to dostalo. Až mi bylo do pláče, kam ten svět spěje.
Ono se sice říká, po nás potopa, ale myslím, že to nebude potřeba... tenhle svět se totiž utopí v tý záplavě sraček, co produkuje. A že to je nějaká záplava. Asi třikrát jsem byl svědkem vysílání československé superstár, no dodneška z toho mám málem vyrážku. Tihle lidi že uměj zpívat? No pardón, ale to slyším i já, že neuměj. Pokud by totiž uměli, nepotřebovali by nějakou takovouhle fabriku na hvězdy, nepotřebovali by studium narvané řvoucími pubertáky, aby z nich udělalo hvězdy... Prosadili by se sami. Jméno Ewa Farná dneska rozhodně potkávám více než Aneta Langerová nebo... hm, vlastně ani nevím, kdo tam byl dál.
A tak je to se vším. Kvalitní věci jsou utopené pod záplavou humusu... Maturitní otázka: Můj nejoblíbenější spisovatel. Celkem logicky, co byste ode mě čekali, jsem si vybral Jáchyma Topola. Ale když jsem hledal jeho životopis, našel jsem pár řádků na wikipedii... a to bylo všechno. Prakticky jediný použitelný materiál byl V ANGLIČTINĚ! Vsadím se, že kdybych chledal Viewegha (nebo jak se to píše), že bych toho o něm našel tuny, o našem popovém pisálkovi...
A vánoce jsou značkou konzumu a neupřímnosti. Ale dost už bylo té misantropie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama