What yould you do if you were a gun?

Tak zase do školy

14. května 2009 v 6:48 |  Naslepo
Předevčírem jsem utekl ze školy, záminkou bylo, že jsem nechlazenej a mám teplotu, což teda byla pravda, ačkoliv myslím, že nemít další hodinu angličtinu, asi bych to tam vydržel.

Takže jsem přišel domů a chtěl jsem jít spát, jenže ouha, lehnout jsem si nemohl, blbá alergie, jakmile jsem se položil, začal jsem se dusit. Takže jsem se rozhodl, že budu pokračovat v Saw maratónu... no, za tři dny pět dílů tohohle, to je zážitek. Ještě že mi nevadí krev (teda rozhodně ne ta cizí a navíc ve filmu).
Taky jsem na doporučení kamarádky shlídnul Repo - The Genetic Opera a řeknu vám, to je aspoň kravina! Teda, je to kravina, ale rozhodně je to koukatelný - rozhodně víc, než třeba My Bloody Valentine, které už jsem v průběhu dvakrát stopnul, protože je to neuvěřitelná blbost. Ale dal jsem si předsevzetí to dokoukat, tak snad někdy, až budu opilý...
Taky jsem se pustil do nového scénáře pro osekaný NEGATYV, pro ty tři lidi, kteří zbyli na fesťák v Plzni... nápad Král + Klaun + Princ se kolegům (kolegovi) líbil, takže jsem rozepsal původní nápad... zatím to má šest stránek, jsem zvědavej, co na to budou říkat, pokud se jim to nebude líbit, asi mají smůlu, protože nic lepšího co? Nic lepšího nemáme. Ne potom, co si S. postavil hlavu a řekl, že s divadlem končí, přestože to byl zrovna on kdo podespal smlouvu, že do Plzně přijedem, a týden předtím to taky odkýval nám... Nu, ale čekal jsem to, upřímně.
Takže jdu do školy, napsat si písemku z fyziky, ani nevím na co, nějaký vlnění, něco se světlem, nevím. Paní učitelka letos nevysvětluje, takže my nechápeme.
Jen nevím, co si vzít na sebe... v reejockách teď zmrznu... a když si vezmu džíny, ono se přes den vyčasí a já se upeču když ne při posledních hodinách, tak až půjdu domů určitě. Ach jo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kalley Kalley | Web | 14. května 2009 v 6:54 | Reagovat

dobré ránko

2 Bůchví Bůchví | Web | 14. května 2009 v 20:58 | Reagovat

Volee!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama