What yould you do if you were a gun?

Jak na Facebook bez kvízů

26. května 2009 v 14:45 |  Naslepo
Když přišla nová verze Facebooku, připadala mi oproti předchozí verzi zmatená, bylo toho tam moc, něčemu jsem nerozuměl, něčemu nechtěl... Ale rychle jsem si na ni zvykl a teď už mi ani v nejmenším nevadí. Ano, teď - poté, co jsem se zbavil výsledků kvízů, které mi s odpuštěním zasíraly moji zeď.

Pořád jsem hledal nějaké server-based řešení, teda způsob, jak to vypnout přímo na serveru. A nenašel. A štvalo mě to, stěžoval jsem si, ale bez efektu.
A včera večer to přišlo - nějaká stránka mě navedla, abych se zase po dlouhé době mrknul po netu po nějakých šikovných skriptech pro Greasemonkey... a našel jsem jeden, který mi pomohl i v téhle věci!
Nevíte o čem mluvím? Greasemonkey je rozšíření pro prohlížeč Firefox, které vám umožňuje přidat si pro libovolnou stránku libovolný skript v jazyce JavaScript. Spousta lidí například hraje Travian s tímto rozšířením (přestože je to nelegální), takže mají vlastně Travian Plus zdarma - Greasemonkey skripty jim totiž na stránky přidávají různé vychytávky a pomůcky a jejich hra je tak snadnější, rychlejší...
No, abych to zkrátil. Používáte-li Firefox, nainstalujte si Greasemonkey (mám nepodloužené informace, že v Opeře fungují Greasemonkey skripty dokonce defaultně, ale nevím, nikdy jsem Operu nepoužíval) a pak si nainstalujte tento skript a tradáá!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama