What yould you do if you were a gun?

Meltdown

9. března 2009 v 18:54 |  Naslepo
Venku sněží. Podle lišty v prohlížeči je tam Převážně zadaženo, 1°C. Ale já vím že tam sněží, před chvilkou jsem šel na procházku po baráku, tak jsem se tam podíval. Ale ono jak je ten jeden nad nulou, bude to hned tát. To je blbý.


Pořídil jsem si druhý monitor, jenže pro něj stejně nemám využití, takže jsem na něj přetáhl Winamp a pustil si tam vizualizace. Je to pěkné. Škoda jen, že nejdou pustit do fullscreenu... tak dobře to pánové nahoře (rozuměj, v MS) ještě nevymysleli.
Taky jsem vyluxoval postel, ano, rozebral a vyluxoval... A zjistil že mám opravdu tvrdé spaní, protože někdy v minulosti pode mnou má postýlka musela křupnout a já o tom nevím... Asi nejsem tak lehký jak se zdá, když jsem dokázal ve spánku přelomit dva vruty.
Přečetl jsem si poslední zápis na Xsi blogu, protože jsem slíbil, že si to přečtu všechno, tak abych ti, Xsi, mohl říct, že už jsem začal. Těší mě že jsi z toho plánovaného (vysněného, budiž) výletu tak nadšená... Ale nevím nevím jak to dopadne, začínám to přestávat vidět tak růžově.

Dneska je správnej psací den, co vy na to? Asi se pustím do psaní. Už nějaký čas několika lidem slibuju že budu pokačovat v tom divným příběhu, co se jmenuje Nebe, abych jim to mohl dát přečíst, až to dopíšu, tak bych to možná měl splnit. A dneska je na to správnej den, správná atmosféra nebo jak se tomu řiká.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Xsi Xsi | E-mail | Web | 10. března 2009 v 7:54 | Reagovat

Pokud se ti nechce, číst to nemusíš ;) A růžově nerůžově, zatím mi ta myšlenka zvedá náladu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama